Płaszcze

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

 • Płaszcz damski Arctic Parka

  Wodoodporny, oddychający, uszczelniony na szwach płaszcz damski z odczepianym kapturem przyozdobionym obszyciem ze sztucznego futerka, które również można odczepić. Izolacja z gęsiego puchu jest doskonałym rozwiązaniem na mroźne dni. Płaszcz posiada dwie kieszenie na dłonie oraz wewnętrzną kieszeń na elektroniczne gadżety.

  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 1 499,00 zł

  Przecena 974,00 zł

 • Płaszcz damski Kings Canyon Parka

  Pikowany płaszcz damski z dwustronnym zamkiem i odczepianym kapturem. Posiada zapinane na zamki kieszenie na dłonie, zapinaną na zamek kieszeń wewnętrzną oraz regulację drawcord w kapturze i w pasie. Materiał posiada wodoodporne wykończenie DWR.

  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 1 399,00 zł

  Przecena 909,00 zł

 • Płaszcz damski Metropolis Parka II

  Ocieplany puchem 550 cuin, impregnowany płaszcz damski. Posiada regulowany, odczepiany kaptur z dodatkową ociepliną. Centralny zamek jest dwustronny a wewnętrzne mankiety elastyczne. Kompatybilny z urządzeniami elektronicznymi.

  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 1 399,00 zł

  Przecena 909,00 zł

 • Płaszcz damski Suzanne Triclimate Jacket

  Płaszcz typu 3-w-jednym zapewniający ochronę przed zimowymi żywiołami. Składa się z wodoodpornej, oddychającej powłoki zewnętrznej DryVent™ 2L i wpinanej na zamek warstwy wewnętrznej Triclimate™ z izolacją z gęsiego puchu 600. Warstwa zewnętrzna posiada centralny, dwustronny zamek z patką zapinaną na zatrzaski, odczepiany kaptur, dwie kieszenie na dłonie z klapami zapinanymi na zatrzaski, dwie kieszenie o bocznym wejściu, wewnętrzną kieszeń na urządzenia elektroniczne i wentylację z tyłu z zamaskowanym zatrzaskiem. Warstwa Triclimate™ jest dwustronna. Posiada dwie zapinane na zamki kieszenie na dłonie.

  Dowiedz się więcej

  Normalna cena: 1 699,00 zł

  Przecena 1 104,00 zł

4 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista