Bądź na bieżąco, zapisz się do newslettera.
Poinformujemy Cię o naszych nowościach i promocjach.

Uwaga! Osoba, która nie ukończyła lat 16 przystępując do programu Newsletter winna posiadać na to zgodę osoby sprawującej nad nią władzę rodzicielską lub opiekę.
W celu poznania Państwa uprawnień w zakresie dostępu do swoich danych osobowych oraz celem poznania zasad na jakich nasz sklep chroni oraz dokonuje przetwarzania Państwa danych osobowych zachęcamy do zapoznania się z zasadami stosowanej w naszym sklepie Polityki Ochrony Danych Osobowych - Ogólna klauzula informacyjna, RODO.

 

 

Wyrażam zgodę na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej newslettera zawierającego informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług droga elektroniczna (Dz. U. z 2002 r. nr 144 poz. 1204 ze zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - Trekker Sport Maciej Gajda Jacek Drzewiński z siedzibą w Poznaniu 61-895, ul. Powstańców Wlkp. 12b, moich danych osobowych udostępniony przeze mnie w związku z subskrypcją newslettera (w postaci adresu poczty elektronicznej (e-mail)) w celu dostarczania na podany adres aktualnych informacji handlowych pochodzących od administratora. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do swoich danych, do i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Oświadczam, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba zapisana do naszego newslettera, w dowolnym momencie i w dowolnej formie może przedstawić administratorowi swoją decyzję o rezygnacji z subskrypcji newslettera.

 

Promocja nie obejmuje produktów już przecenionych!