Czapka polarowa Flash Fleece Beanie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Ciepła czapka polarowa. Najlepiej w komplecie z szalem Flash Fleece Scarf.

Normalna cena: 99,00 zł

Przecena 74,25 zł

* Wymagane pola Tabela rozmiarów

Opis produktu

Szczegóły

Materiał: 85% Polartec® Eco-Engineering, 15% poliester 258 g/m2

Właściwości:

  • ciepła i komfortowa, polarowa czapka
  • logo TNF

Informacje dodatkowe

Gwarancja The North Face

Firma The North Face udziela pierwszemu właścicielowi pełnej gwarancji na swoje produkty na wady materiałowe i fabryczne na okres dwóch lat. W przypadku zepsucia się produktu z powodu wady fabrycznej zostanie on naprawiony bezpłatnie lub wymieniony na nowy. Niniejsza gwarancja nie obejmuje zniszczeń spowodowanych wypadkiem, niewłaściwą pielęgnacją, zaniedbaniem, praniem, normalnym zużyciem lub naturalnym procesem utraty kolorów i osłabienia materiałów wskutek upływu czasu i długotrwałego użytkowania. Zniszczenia nie objęte niniejszą gwarancją mogą zostać naprawione odpłatnie w punkcie serwisowym The North Face.Recenzje

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Czapka polarowa Flash Fleece Beanie

Tabela rozmiarów

TNF tabela rozmiarów nakryć głowy

OS S/M lub M L/XL lub L S M
UNISEX 57,8 cm        
MĘSKIE     59 cm    
DAMSKIE   56,5 cm      
DZIECIĘCE       51 cm 55 cm


Technologia i materiały

Polartec® Eco-Engineering™

Dzianiny o wysokiej jakości i funkcjonalności z mniejszymi ilościami substancji szkodliwych.

Polartec® jest światowym liderem w produkowaniu wysokiej jakości dzianin przyjaznych środowisku. Nie są to drapiące rzeczy z przeszłości. Są to dzianiny wysokiej jakości pod względem technicznym i funkcjonalnym – posiadają wszystkie te cechy, a jednocześnie redukują wpływ, jaki każda z dzianin wywiera na środowisko.

  • Teraz dostępne w szerokiej gamie dzianin od „blisko skóry”, do dzianin izolacyjnych po odzież wierzchnią.
  • Wykorzystanie surowców wtórnych w konstrukcji tych dzianin zmniejsza ilość odpadów na wysypiskach śmieci i w środowisku naturalnym.
  • Zapewnia wykonalne ostateczne wykorzystanie przetworzonych pojemników pokonsumenckich PETE (butelki po napojach gazowanych) i poprzemysłowych odpadów poliestrowych.

 Poliester

Poliester to syntetyczny materiał, który odznacza się dużą wytrzymałością na rozerwanie, zginanie i ścieranie, dobrą odpornością na działanie światła, czynników chemicznych (słabe kwasy i zasady), jest odporny biologicznie, bardzo słabo chłonie wodę - chyba, że poddany obróbce (najczęściej stosowany surowiec przy produkcji ściereczek), łatwo się elektryzuje i brudzi, lecz dobrze pierze i szybko wysycha, trudno się barwi.