O nas

Powstała w Poznaniu w 1998 r. firma Trekker Sport zaczynała jako niewielki sklep, który oferował swoim klientom odzież i obuwie outdoorowe głównie marek Salomon i Patagonia. Od samego początku jesteśmy polską firmą, działającą bez udziału kapitału zagranicznego.

Rozwój rynku trekkingowego w Polsce spowodował, że w 2001 roku rozpoczęliśmy szeroko zakrojoną współpracę z czołową w tej branży marką The North Face. W szybkim czasie sprzedaż jej produktów okazała się podstawą naszej działalności. Mimo iż siedziba naszej firmy dalej mieści się w Poznaniu, to chcąc dotrzeć z naszą ofertą do szerokiej rzeszy klientów indywidualnych i nie tylko, w 2003 roku stworzyliśmy sklep internetowy, w którym w łatwy sposób można nabyć  kilka tysięcy produktów najlepszych producentów, w tym The North Face. Oferujemy najwyższej jakości buty trekkingowe, damskie, męskie, a także dziecięce, zimowe, komfortowe kurtki, a także bardzo praktyczne plecaki. 

Przez te wszystkie lata udało nam się zyskać zaufanie wielu klientów, bez których nasz sukces nie byłby możliwy. Mamy nadzieje, że wkrótce i Wy do nich dołączycie.

 

Trekkersport - sklep w Poznaniu

Trekkersport - sklep w Poznaniu

 

Trekkersport - sklep w Poznaniu

Trekkersport - sklep w Poznaniu