Standardowa wysyłka towaru (najtańsza opcja), koszty przesyłki oraz czas realizacji zamówienia.

Standardowa wysyłka towaru (najtańsza opcja), realizowana jest za pośrednictwem Paczkomatów InPost, Poczty Polskiej, firmy kurierskiej K-EX oraz firmy DPD (w przypadku wysyłek zagranicznych).Koszty przesyłki:

ODBIÓR WŁASNY

  • Odbiór własny to koszt 0zł - ale wymaga on odbioru towaru w siedzibie firmy (sklep stacjonarny) w Poznaniu na ul. Powstańców Wlkp. 12b - przed odbiorem prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem w celu potwierdzenia czy towar jest na miejscu czy dopiero jest zamówiony. Jeżeli produkt jest dostępny sami informujemy klienta o dostępności. Maksymalna kwota zamówienia nie może przekraczać 2000 zł. Zamówienia powyżej tej wartości realizujemy tylko po telefonicznym uzgodnieniu, po zweryfikowaniu płatnika.

 

PACZKOMATY (InPost)

  • 10,99 PLN  przedpłaty na konto lub płatność kartą (DotPayPrzelewy24
  • przy zakupie powyżej 299 zł - WYSYŁKA GRATIS

 

KURIER

  • 16 PLN  przedpłaty na konto lub płatność kartą (DotPayPrzelewy24)
  • 19 PLN  pobranie - cała kwota zamówienia płatna u kuriera (maksymalna kwota zamówienia nie może przekraczać 2000 zł)
  • przy zakupie powyżej 299 zł - WYSYŁKA GRATIS (nie dotyczy wysyłki za podbraniem)

  • Jeżeli są jakieś wątpliwości lub problemy to prosimy o kontakt telefoniczny, a na pewno coś poradzimy (+48 61 8 537 532)

 

POCZTA POLSKA

  • 18 PLN Poczta Polska - TYLKO przedpłata na konto
  • TYLKO dla paczek o pierwotnej wartości towaru do 189zł

 

Kurier DPD - wysyłka zagraniczna

Ceny i koszty dowozu dotyczą paczek do 10 kg.

STREFA 1 Niemcy - 79zł
STREFA 2 Belgia, Czechy, Holandia, Luxemburg, Litwa, Słowacja, Węgry - 85zł
STREFA 3 Lichtenstein, Łotwa, Austria, Dania - 99zł
STREFA 4 Estonia, Bułgaria, Francja(kontynent), Rumunia, San Marino, Słowenia, Wielka Brytania, Włochy - 129zł
STREFA 5 Finlandia, Hiszpania(kontynent), Irlandia, Szwecja - 159zł
STREFA 6 Norwegia, Portugalia (kontynent) - 219zł

 

Czas realizacji zamówienia.

Część towarów posiadamy na stanie magazynowym sklepu. Te produkty wysyłamy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) w przypadku przesyłki pobraniowej, lub w ciągu 24 godzin (w dni robocze) po otrzymaniu wpłaty na konto.

Ze względu jednak na chęć zaspokojenia potrzeb jak największej ilości klientów, część towarów musimy zamówić z magazynów w Belgii. Wtedy zastrzegamy sobie prawo do wysyłki towaru w ciągu kilku dni roboczych od złożenia zamówienia. O czasie realizacji informujemy jest już na etapie wyboru konkretnego produktu (rozmiaru i koloru). Jednocześnie informujemy, że każdy zakup dokonany u nas w sklepie internetowym podlega regulacjom prawnym dotyczącym sprzedaży na odległość.

Zastrzegamy sobie także prawo do odmowy realizacji zamówienia, w sytuacji braku dostępności towaru (kontaktujemy się w ciągu 2 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia). Dlatego niezbędne dla nas jest posiadanie Państwa numeru telefonu, by mieć z Państwem szybki kontakt w celu powiadomienia o ewentualnym braku towaru.