Sposoby płatności

Sposoby płatności dostępne w naszym sklepie internetowym.


 • Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Prosimy o dokonanie płatności w terminie do 5 dni od złożenia zamówienia. W przypadku braku dostępnych produktów kontaktujemy się w ciągu 2 dni roboczych od momenty złożenia zamówienia.
  Posiadamy konto bankowe w banku:

  Trekkersport M. Gajda, J. Drzewiński
  ul. Powstańców Wielkopolskich 12b
  61-895 Poznań

  Alior Bank Spółka Akcyjna
  25 2490 0005 0000 4500 8722 1746

 • Szybkie płatności online - Przelewy24 to bezpieczne i proste metody zapłaty za towary w internecie.  Poprzez ten system płatności możesz płacić kartą kredytową jak i zwykłym przelewem bankowym. Podczas finalizacji zamówienia zostajesz skierowany na strony firmy przelewy24.pl, która obsługuje płatności internetowe w sklepie Thenorthface.trekkersport.com.pl. Tam zostaniesz poproszony o podanie swoich danych i przekierowany na stronę swojego banku skąd możesz dokonać płatności. Połączenie ze stroną przelewy24.pl jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Prawie natychmiast dostajemy potwierdzenie o wpłacie i możemy wysyłać towar.
 
 • Dotpay - szybkie płatności online - za pomocą którego możesz zapłacić kartą płatniczą, szybkim transferem, przelewem online, czy PayPal. Podczas finalizacji zamówienia zostaniesz przekierowany na strony firmy dotpay.pl

   

 • Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 2 000 zł. Zamówienie o wartości powyżej limitu pobrania może być uzgodnionie, jeżeli to możliwe, po zweryfikowaniu płatnika. UWAGA! Nie realizujemy przesyłek za pobraniem w przypadku zamówień powyżej 2000 zł bez uzgodnienia.

   

 • Sprzedaż na raty - naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemie ratalnym Alior Raty oraz e-raty Banku Santander S.A.

    

 • Bony podarunkowe i premiowe - umożliwiamy płatność popularnymi bonami Sodexho. Akceptujemy bony podarunkowe (zielone) i premiowe (czerwone). Uwaga! Płatność bonami możliwa TYLKO na miejscu w sklepie ponieważ musimy sprawdzić w Państwa obecności autentyczność kuponów.