Kurtyna ochronna OUTWELL DRAUGHT SKIRT WITH STORAGE

Oceń ten produkt jako pierwszy

Outwell Draught skirt with storage to kurtyna ochronna, którą podepniesz pod przyczepę kempingową, co w połączeniu z namiotem okaże się skuteczną ochroną przed przeciągami. Umieszczono na niej dwie funkcjonalne kieszenie, a w ciepłe dni łatwo skorzystasz z jej paneli wentylacyjnych zapewniając sobie komfortową wentylację.

359,90 zł
Produkt dostępny. Termin realizacji do 5 dni kalendarzowych.

Opis produktu

Szczegóły

Kurtyna wykonana została z wytrzymałego poliestru pokrytego powłoką PVC, więc nie straszna jej wilgoć od gruntu oraz padający deszcz. W łatwy sposób zamontujesz ją pod swoją przyczepą, co sprawia, że zyskasz zabezpieczoną przestrzeń, w której możesz przechowywać elementy outdoorowego ekwipunku. Na tym modelu umieszczone zostały dwie kieszenie z zamkami błyskawicznymi, więc możliwe jest tam chowanie przedmiotów, które mają być zawsze pod ręką. W tych kieszeniach zintegrowane zostały otwory wentylacyjne, które sprawią, że pod przyczepą dojdzie do cyrkulacji powietrza, co jest ważne, by przechowywane tam rzeczy nie zatęchły. Ten model pasuje do przyczep o różnej wysokości, a rozstawienie jej jest łatwe i szybkie.

Wymiary: ok. 50 × 300 – 420 cm;
Wymiary pakunku: ok. 20 × 60 cm;
Waga: ok. 2,5 kg;

Informacje dodatkowe

Recenzje

Napisz własną recenzję

You're reviewing: Kurtyna ochronna OUTWELL DRAUGHT SKIRT WITH STORAGE

Raty Santander

Przed dokonaniem zakupu na raty skontaktuj się z nami w celu potwierdzenia dostępności produktu.

Oferujemy zakupy ratalne za pośrednictwem systemu e-raty Santander Consumer Bank S.A.

Możliwość złożenia zamówienia ratalnego dotyczy zamówień o łącznej wartości nie mniejszej niż 100zł.

Proces składania zamówienia nie różni się radykalnie od zamówienia opłacanego pozostałymi kanałami płatności.

W trakcie tego procesu, po wpisaniu danych adresowych oraz wybraniu metody dostawy, należy wybrać Raty Santander jako sposób płatności.Po zaakceptowaniu regulaminu i potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę Banku Santander https://wniosek.eraty.pl/formularz/ gdzie podajesz dane niezbędne do otrzymania kredytu.Ze szczegółowymi informacjami na temat procesu składania wniosku ratalnego oraz usług dodatkowych możesz zapoznać się na stronie Banku Santander https://www.santanderconsumer.pl/zakupy-na-raty/raty-w-sklepie-internetowym,1.html