Summit Series

Produkty Summit Series™ to linia zaprojektowana specjalnie dla sportowców. Produkty Summit Series™ opracowane we współpracy z zawodowymi sportowcami cechują się zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami. Drobne szczegóły, które mają znaczenie podczas aktywnego spędzania czasu. Linię Summit Series™ stworzono z myślą o prawdziwych profesjonalistach. Odzież i sprzęt wchodzący w skład tej linii zaprojektowano z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i przetestowano przy udziale zawodowych sportowców. Ta pierwszorzędna kolekcja jest przeznaczona do użytku podczas ekspedycji wysokogórskich - począwszy od bazy aż po szczyt, gdy skrajne warunki pogodowe, terenowe i temperaturowe wymagają od sprzętu maksymalnej sprawności.
The North Face Summit Series®. Athlete tested. Expedition proven. Best-in-class outdoor gear and apparel.
Summit Series Specialist
Polski sklep Trekker Sport należy do elitarnego grona Summit Series Authorized Dealers oferującego oryginalne produkty The North Face® z najbardziej zaawansowanej technologicznie kolekcji Summit Series™.

Autoryzowanymi przez The North Face® zgodnie z wymogami regulaminu Summit Series Authorized Dealers mogą zostać sklepy posiadające szeroki wybór sprzętu, obuwia i odzieży dla osób czynnie uprawiających wspinaczkę, alpinizm czy himalaizm. Specjalistyczna oferta i wykwalifikowani sprzedawcy umożliwić mają pełen dobór sprzętu ekspedycyjnego dla najbardziej wymagających użytkowników.

Przy ocenie kompetencji bierze się pod uwagę m.in. doświadczenie danej firmy, jak również osób zajmujących się bezpośrednią pracą z klientem, w działalności na szeroko pojętym rynku outdoorowym i wspinaczkowym. Kluczową rolę w ocenie danej firmy odgrywają również informacje umożliwiające stwierdzenie, że dana firma będzie potrafiła zapewnić ciągłość oferty w charakterze Specjalistycznego Sprzedawcy i rzetelnego wypełniania zadań, takich jak fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze produktów The North Face®. Oznaczenie Summit Series Authorized Dealer to również 100% gwarancja oryginalności produktów The North Face®.

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista 

5 produkt(ów)

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Siatka  Lista